Reprostal
Czy mogę odebrać przesyłkę przebywając za granicą?
Firma kurierska UPS, z którą współpracujemy, jest w stanie dostarczyć przesyłkę w dowolne miejsce na świecie - wydłużeniu ulega w takim wypadku jedynie czas dostawy. O terminie dostarczenia przesyłki zostaniesz poinformowany po złożeniu zamówienia. Koszt dostawy w przypadku zamówienia zagranicznego wynosi zawsze 0 zł - niezależnie od wybranego kraju. Wymagamy, aby każde zamówienie zagraniczne zostało opłacone z góry.
Dlaczego muszę podać numer telefonu?
Wymagamy podania numeru telefonu, ponieważ jest to najszybsza metoda kontaktu. Twój numer telefonu jest również przekazywany firmie kurierskiej, aby kurier mógł się skontaktować bezpośrednio z Tobą jeżeli zajdzie taka konieczność.
1
Wybierz swój pakiet
Reprostal - 90 dni na zwrot
90 dni na zwrot Jeśli nie zauważysz u siebie oczekiwanych efektów, możesz zwrócić nierozpoczęte opakowanie w ciągu 90 dni. Zwrócimy Ci pieniądze!
Reprostal to Naturalne składniki
Naturalne składniki Naturalne składniki dbają o prawidłowy przepływ moczu i wspierają męską płodność.
Zamów Reprostal już dziś i zyskaj darmową dostawę za 0 zł
Reprostal całkowicie bezpieczny
BEZPIECZEŃSTWO Suplement diety Reprostal jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Jego skuteczność potwierdzają specjaliści z dziedziny urologii, którzy doceniają działanie oraz kompleksowy skład, usprawniający funkcjonowanie dolnych dróg moczowych.
REPROSTAL Poufność danych
POUFNOŚĆ Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.
REPROSTAL Poufna dostawa
DYSKRECJA Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne, szare opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej. Po złożeniu zamówienia, firma kurierska poinformuje Cię o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz miał pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę. W trosce o Twoją prywatność nie wysyłamy zamówień za pośrednictwem poczty.
REPROSTAL - Gwarantowana skuteczność
GWARANCJA SKUTECZNOŚCI Jesteśmy pewni skuteczności naszego preparatu - do tego stopnia, że zwrócimy Ci pieniądze za każde opakowanie produktu Reprostal, które nie zostało napoczęte, jeśli uznasz, że efekty kuracji nie są zadowalające.
REPROSTAL - Możesz zamówić telefonicznie
ZAMÓWIENIE TELEFONICZNE Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz złożyć zamówienia za pośrednictwem formularza na stronie www zadzwoń do nas 48 386-13-33 (telefon czynny w godzinach 8.00-18.00) i podaj nam wszystkie niezbędne dane do realizacji zamówienia. Kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.
2
Wypełnij formularz
  • Szanowny Kliencie, od 1 stycznia 2020 zmieniają się przepisy. Kupując jako osoba fizyczna nie będziesz mógł zmienić na zakup na firmę.

3
Wybierz sposób płatności
4
Złóż zamówienie

Zamówienie: 0 zł

Dostawa: 0 zł

Razem do zapłaty: 0 zł

Twoje dane są poufne Dbamy o prywatność Twoich danych.
90 dni na zwrot Bez ryzyka – możesz zwrócić w ciągu 90 dni!